3ds Max + Vray

Szkolenie które oferujemy, powstało dla osób, które są zainteresowane tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji wnętrz, budynków, wystaw oraz koncepcji architektonicznych. Zapewniamy profesjonalny kurs 3ds max oraz vray w którym zapoznacie się krok po kroku z etapami tworzenia wizualizacji wnętrz w programie 3ds Max + Vray. Kurs dedykowany jest dla architektów, projektantów, grafików a także studentów architektury i wzornictwa. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego architekta wnętrz i grafika 3d.

 

Kurs 3ds Max+ Vray

 

Oferujemy 2 typy kursów:

1. Kurs interior – polegający na modelowaniu, teksturowaniu i wizualizacji fotorealistycznych wnętrz z postprodukcją.

2. Kurs exterior – polegający na to modelowaniu domu oraz otaczającego terenu, teksturowaniu oraz wizualizacji fotorealistycznej  z postprodukcją.

 

Szkolenie stacjonarne w miastach: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Kielce, Radom, Katowice, Rzeszów, Lublin, Częstochowa, Ostrowiec Świętokrzyski. W innych miastach szkolenie online.

 

 

We wszystkich 2 typach kursów:

– kurs prowadzony jest indywidualnie
– sami wybieracie jaki typ szkolenia was interesuje
– zajęcia prowadzi architekt wnętrz i grafik 3d
– oferujemy indywidualne podejście do każdej osoby
– posiadamy sprawdzoną metodykę nauczania
– oferujemy szkolenie na terenie całego kraju
– posiadamy elastyczny grafik zajęć ( Ty wybierasz jakie dni oraz godziny Cie interesują)
– szkolenie stacjonarne indywidualne w miastach: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Kielce, Radom, Katowice, Rzeszów, Lublin, Częstochowa, Ostrowiec Świętokrzyski
– szkolenia indywidualne online na terenie całego kraju
– ilość godzin ustalana indywidualnie
– gwarantujemy najwyższa jakość prowadzonych zajęć
– w programie nauczania min. modelowanie budynku, mebli, oświetlenia oraz wiele innych.
– poziomy nauczania: podstawowy / średnio zaawansowany / zaawansowany

Dla kogo jest ten kurs?

Każde szkolenie Cherry-Studio polega na przerobieniu całego kursu online z architektem wnętrz który poprowadzi Was krok po kroku w etapach modelowania, wizualizacji i postprodukcji wnętrz lub domów. Metodyka nauczania sprawdzona jest pod każdym względem aby w jak najkrótszym czasie nauczyć się programu. Każde szkolenie online zaczyna się od wprowadzenia zapoznawczego z programem aż do coraz to bardziej zaawansowanych możliwości programu. Omawiane są wszystkie potrzebne funkcje oraz sposób poruszania się w programie.

Jeśli chcecie nauczyć się 3ds Max w prosty, szybki i przyjemny sposób to właśnie to szkolenie jest skierowane dla Ciebie. Zagadnienia poruszane na indywidualnych zajęciach dają nieograniczone możliwości w późniejszym wykonywaniu wizualizacji. Dzięki nam poznasz wszystkie tajniki programu na tyle aby móc samodzielnie wykonywać wiele modeli, min.: mebli, oświetlenia, ścian, stolików, szafek, naczyń i wszystkich innych przedmiotów. Poznasz wszystkie sprawdzone metody modelowania oraz oświetlania sceny. Szkolenie jest idealnym początkiem do nauki programu, daje ogromne możliwości.

Opis kursu online

Oferujemy kompletne, indywidualne szkolenie z programu 3ds max vray ukazujące w jaki sposób możemy wykonać wizualizacje dowolnego wnętrza. Każda godzina szkolenia online składa się z innych zagadnień i rozwiązań. Na zajęciach posługujemy się podkładem CAD, który importujemy na zajęciach do 3ds maxa. Przekonacie się jak modelować kanapę, stoliki, krzesła, stoły, oświetlenie, szafki, ściany, okna oraz inne meble które są umieszczone w scenie. Kolejną czynnością po modelowaniu jest teksturowanie czyli nakładanie materiałów na obiekty które modelowaliśmy. Zobaczycie w jaki sposób można oświetlać scenę wnętrza światłem dziennym. Pokażemy wam jak ustawić parametry renderingu w scenie. Ostatnim czym się będziemy zajmować przy wizualizacjach jest postprodukcja w Photoshop.W programie nauczania również poruszanie po Viewportch, omówione zostaną paski narzędzi oraz skróty klawiszowe. Po szkoleniu nic nie powinno sprawiać problemu.

Kurs dedykowany dla:

– architektów – architektów wnętrz
– projektantów
– grafików
– studentów
– pasjonatów

Zapraszamy do zapoznania się z działem – architektura i wizualizacje wnętrz w galerii.

Zapraszamy
Informacje oraz zapisy pod nr. 572 242 710
Mail: kontakt@cherry-studio.pl